Ezta Agro

Kurumsal

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

Ezta Agro 24 yıllık tecrübenin bir sonucu olarak gerek yurt içinde gerek yurt dışında faaliyet gösteren 6 adet firmanın Türkiye’de 2017 yılında kurulan grup firmasıdır.

Gıda ve yem sektöründe makine, projelendirme ve imalat alanında anahtar teslimi projeler üreten kardeş firmalar ile birlikte yem ham maddeleri ve endüstriyel gıda ürünleri ithalatı, ihracatı ve iç satışı, satış sonrası servisi alanlarında hizmet vermektedir.

MİSYON

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, onlara en güzel hizmeti sunmak ve müşteri ile birlikte karşılıklı bilgi ve tecrübe alışverişi ile “iki taraflı” gelişme sağlamak misyonumuzdur.

VİZYON

Endüstriyel sahada kalite ve standartlar olarak doğru ürünlerle Türk üreticisine hizmet etmek ve ihracatçıları dünya standartlarında kabul edilebilir ürün üretmelerine yardımcı olmak, pazarda sadece fiyata endeksli değil insan sağlığına zararı olmayan, faydalı ve kabul gören ürünler üretmeye teşvik etmek. Çalıştığımız tedarikçi firmalarda aradığımız özellikler, firmaların kalite ve kalitede sürekliliği her alanda uygulamaya gayret gösteren firma olmalarıdır. ISO, HACCP ve Helal Sertifikaları vazgeçilmez standartlar olup, tedarikçilerimizin kendi sektörlerinde lider firmalar olmasına da özellikle dikkat ediyoruz.

Daha sağlıklı ve daha mutlu bir dünya temennisiyle.

Saygılarımızla..